Danfoss SONDEX®
Back to home

O společnosti

Globální působnost,  místní přítomnost

Společnost Sondex A/S byla založena v Dánsku v roce 1984 s cílem poskytovat svým zákazníkům řešení deskovými výměníky tepla šité na míru jejich individuálním potřebám. Společnost se během následujících let značně rozrostla a rychle se z ní stal podnik s celosvětovou působností.

S pomocí mnoha obchodních a výrobních poboček po celém světě se Sondex stal vedoucím výrobcem deskových výměníků tepla, přičemž si zachoval, díky místním obchodním a servisním týmům, viditelnou přítomnost na lokálních trzích.

 

Kompletní vlastní výroba

Máme vlastní nástroje a máme vlastní hydraulické lisy a zařízení na výrobu těsnění. Výhodou této specializace je výroba „pod jednou střechou“ – je mnohem snazší řídit a sledovat kvalitu bez spoléhání se na subdodavatele.

Můžeme provádět vývojové úkony rychleji než většina našich konkurentů, neboť nástrojové i inženýrské know-how je umístěno interně ve společnosti Danfoss.

 

Specialisté na přenos tepla

Naše výměníky tepla navrhujeme v úzké spolupráci s našimi zákazníky, aby dokonale odpovídaly vašim tepelným požadavkům. V průběhu let jsme vyvinuli jedno z největších portfolií deskových výměníků tepla na světě. Máme k dispozici širokou škálu možností, díky čemu dokážeme naše řešení vyladit pro každou aplikaci.

 

 

 

 

 

Společně nabízíme dvojnásobnou znalost
know-how
a péči o zákazníka.

V červenci 2016 skupina Danfoss kompletně převzala společnost Sondex. Kombinace odborných znalostí dvou silných hráčů vytvořila velmi silného a pružného partnera v oboru výměníků tepla.

From January 2018, Sondex will transition into a product brand and become part of Danfoss. The SONDEX® brand will continue as part of one of the most extensive product portfolios in the market.

S naší mimořádnou produktovou řadou a špičkovou technologií dokážeme vždy nabídnout lepší a přizpůsobená řešení.

Naše kombinovaná obchodní oddělení budou fungovat paralelně a budeme vám s hrdostí trvale nabízet produkty a služby té nejvyšší kvality.

Dovolte nám vás přivítat v našem světě na míru přizpůsobených a vysoce účinných řešení přenosu tepla. Těšíme se na naši další společnou cestu.

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte, jak můžeme vaší firmě prospět.

Chcete se dozvědět více?

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte, jak vám může společnost Danfoss pomoci.

Kontaktujte nás